Mów do mnie
dział: / dodano: 02 - 03 - 2026
W II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu zakończyła się realizacja projektu „Mów do mnie”. W ramach działań profilaktycznych w klasach przeprowadzono lekcję „Zdrowe technologie – przeciwdziałanie uzależnieniom behawioralnym”.
Zajęcia miały charakter edukacyjny i zostały zrealizowane w formie spotkań on-line. Podczas lekcji uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie korzystać z technologii cyfrowych, czym są uzależnienia behawioralne oraz jak dbać o równowagę między czasem spędzanym przed ekranem a aktywnością fizyczną i relacjami z rówieśnikami.
Koordynatorem projektu jest Marta Gronowska.









polski
angielski
niemiecki
rosyjski
francuski




